Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/wrk/organizacje/menos/wp-content/themes/simple-non-profit-theme/functions/admin-setup.php on line 10

Warning: Use of undefined constant churchthemes - assumed 'churchthemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/wrk/organizacje/menos/wp-content/themes/simple-non-profit-theme/functions/admin-setup.php on line 44

Stowarzyszenie Menos beneficjentem Wielkopolskiej Wiary


Warning: Use of undefined constant churchthemes - assumed 'churchthemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/wrk/organizacje/menos/wp-content/themes/simple-non-profit-theme/single.php on line 11
Opublikowano Czerwiec 25, 2015

W czerwcu rozpatrzono pozytywnie wniosek Stowarzyszenia Menos, który został złożony w konkursie „Mini Dotacje Wielkopolska Wiara”, na realizację projektu pod nazwą: „Inwestycja w Przyszłość”. Dzięki temu będzie możliwość zwiększenia potencjału naszego Stowarzyszenia. Przy aplikowaniu do kolejnych ogólnopolskich konkursów, wzrosną nasze szanse na pozyskiwanie środków na działalność naszego Stowarzyszenia z różnych organizacji, fundacji i funduszy.

Wyniki oceny merytorycznej www

Wyniki oceny formalnej WW 2015 www


Warning: Use of undefined constant churchthemes - assumed 'churchthemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/wrk/organizacje/menos/wp-content/themes/simple-non-profit-theme/sidebar.php on line 44
Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna